Autopůjčovna Alimex - ceník pronájmu automobilů

Autopůjčovna Alimex - ceník pronájmu automobilů

Autopůjčovna Alimex realizuje zapůjčení automobilu za nejnižší ceny nejen v Praze, ale i v celé České republice. Zapůjčení automobilu je tak možné realizovat v městech jako Brno, Ostrava, Plzeň, Karlovy Vary, Beroun, České Budějovice, Jihlava, Znojmo, Český Krumlov, a mnoho dalších.

Díky nejnižším cenám je vysoké obsazenosti našich automobilů se nám daří dlouhodobě držet nejnižší ceny jak pro krátkodobé tak dlouhodobé pronájmy. Každý zákazník autopůjčovny Alimex za své peníze získá maximum kvality a služeb. Samozdřejmostí je v ceně půjčovného zahrnuto i pojištění při krádeži, nehodě či poškození s velmi nízkou spoluúčastí 1.000 - 10.000,- Kč. Toto pojištění je platné po celé Evropě. Mezi další služby mimo jiné patří non-stop asistenční služba Alimex, náhradní vozidlo v případě potřeby s přistavením na kterékoliv místo do 3hodin. Každé vozidlo má taktéž s havarijní pojistkou sjednané povinné ručení, zaplacenou silniční daň a taktéž poplatek za autorádio případně televizi pro Ochranný svaz autorský.

Níže uvedené ceny jsou uvedeny za jeden den pronájmu automobilu včetně DPH. Jeden den je kalkulován jako 24 hodin. V případě že výpujční doba automobilu bude překročena, bude dodatečná cena zápujčky spočítána poměrně k dodatečné době zapůjčení. Minimální doba pronájmu vozidla je 24 hodin tj. 1 den. Přistavení / odstavení vozu je zdarma v rámci hlavního města Prahy a všech krajských měst. V případě cesty do zahraničí nejsou účtovány žádné další poplatky. Pro snadější cestování každý automobil disponuje navigací GPS bez příplatku. Neomezený počet ujetých kilometrů.

Ceník pronájmu vozů

300kč / den - Škoda Fabia
350kč / den - Volkswagen Golf Plus
450kč / den - Škoda Fabia Combi
480kč / den - Škoda Fabia II
550kč / den - Škoda Fabia II Combi
900kč / den - Škoda Superb
1200kč / den - BMW X5
1500kč / den - Audi A8
1500kč / den - BMW 7


půjčovna aut

alicante, anglie, audi, alimex, avis, sicílie, strakonice, svitavy, sardinie, sokolov, děčín, dublin, dodávka, dejvice, do zahraničí, ferrari, francie, frýdek-místek, gran canaria, hradec králové, havířov, hk, horažďovice, hodonín, jihlava, jablonec nad nisou, jeseník, jindřichův hradec, jičín, karlovy vary, kladno, kréta, kolín, korfu, liberec, lefkada, litvínov, litoměřice, louny, brno, břeclav, bulharsko, brno město, bmw, nový jičín, na svatbu, na lpg, na plyn, norsko, mallorca, madeira, mladá boleslav, most, mustangodkazy - další stránky

Mobilní telefony Xiaomi a příslušenství. Kompletní informace o produktech [ Mi4, Mi3, Mi2, Mi1, RedMi, RedMi Note ] značky Xiaomi.